درباره ما

درباره ما

توسط ایرج محمدی

اینجانب مهندس ایرج محمدی با تجربه بیست ساله در کار ساختمان در ایران و تجربه ساختمان از سال ٢٠١۵ در کشور ترکیه اغاز به کار نموده ایم.
در کنار کارشناسان مجرب و وکلای خوب و همکاری با سفارت خانه و سرکنسولگری این در ترکیه ،یکی دیگر از نقاط قوت ما در ترکیه بوده.

تخصص ما تضمین شده است

شرکت ما با توجه به روابط خوب با کشور ایران و ترکیه در سال ٢٠١۵ شروع به ورود به این بازار نموده.

ما اینجا به کمک نیرهای متخصص جمع شدیم که به صورت تخصصی در مورد متریال های صنعت ساختمان در ترکیه و ورود محصولات با کیفیت ایرانی در بازار های جهانی در کنار شما باشیم.

به همین خاطر اول راه افراد موفق در ایران و چکونگی موفقیت جهانی و دانش تولید ماشین های روز دنیا در بخش ساختمانی که می شود در ایران به صورت تخصصی به ان وارد شده چکونگی مسیر را بررسی کرده تا بستری برای صادرات با کیفیت و افزایش تولید داخلی غیر نفتی را با کمک شما بسازیم.

ترکیه با علم بر همین دانش که بر گرفته از کشورهای صنعتی اروپا ست خود را جزو ٢٠ کشور سرمایه داری دنیا قرار داده است.

افتخار ما مشاوره به شما با کارشناسان و کیل های خوب ترک است که بهترین و امن ترین نحوه سرمایگذاری در ترکیه صادرات و واوردات را به کشور ایران با ما تجربه کنید.

در صورت اینکه محصولات خاصی برای صادرات و یا در خواست متر یال خاصی و یا کسب دانش در زمینه یک خط تولید در صنعت ساختمان مورد نظرتان می باشد ان را با کارشناسان ما در میان کذاشته که در بهترین نحوه و ارزانترین روش با امنیت کامل برای شما انجام دهیم.

١-تهیه محصول مورد نظر شما از کشور ترکیه

٢- گرفتن نمایندگی های معتبر ترک

٣- دانش خط تولید محصول مورد نظر

۴- راهنمای سرمایه گذاری در کشور ترکیه در بخش تخصصی

افتخار ما اعتماد شماست